Zloději ze slánského supermarketu mají zřejmě slabost pro čokoládu

Čokoládu má rád skoro každý a nejinak to zřejmě je i u dvou zlodějů, zadržených v obchodním domě v Ouvalově ulici ve Slaném. V tašce, do které svoji kořist schovávali, se nacházelo osmdesát čtyři kusů čokolády.

Ke krádeži došlo v pátek 14. dubna odpoledne. Zadrženi byli dva muži ve věku třicet a sedmadvacet let, kteří společně odcizili celkem čtyřiaosmdesát čokolád v celkové hodnotě dva a půl tisíce korun. Ty vkládali do přinesené sportovní tašky, kdy poté prošli pokladní zónou bez zaplacení, přičemž je zadržela ostraha obchodního domu,“ uvedla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Starší z mužů neváhal krást, přestože byl za stejné činy odsouzen již dvakrát. Jednou v Německu a podruhé Okresním soudem v Kladně. „Slánští policisté muži proto ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže, za což mu hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky. Mladší z dvojice je podezřelý z přestupku a případ bude předán k vyřízení na Městský úřad Slaný,“ dodala Michaela Nováková.

Autor: Kladno24