Z dodávky parkující v Kladně zmizel motocykl

Kladenští policisté se od neděle zabývají případem vloupání do dodávky, z níž neznámý pachatel odcizil motocykl v hodnotě sto sedmdesát tisíc korun.

Dosud nezjištěný pachatel se vloupal v době od večerních devíti hodin 15. ledna do ranní deváté hodiny 16. ledna  do vozidla VW Transporter, který byl zaparkovaný v ulici Josefa Čapka v Kladně. U vozu rozbil pravé okénko spolujezdce, kterým se dostal dovnitř a poté si otevřel zadní dveře, odkud odcizil motocykl typu Enduro. Kromě tohoto stroje, který byl v tu dobu bez registrační značky, odcizil dále helmu značky Airoh Aviator v hodnotě za více než deset tisíc korun, černé brýle značky Leatt za jeden tisíc pět set korun a boty Gaerne v hodnotě okolo 5 tisíc korun. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na téměř 190 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení trest odnětím svobody na jeden rok až pět let.

V souvislosti s tímto případem se policie obrací na veřejnost a žádá o jakékoliv poznatky k možnému pachateli. Pokud jste si někoho podezřelého všimli a mohli byste nám pomoci se ztotožněním osoby, ozvěte se nám na telefonní číslo 974 873 500 nebo na mobil 601 570 326. Využít můžete také linku tísňového volání 158.

Zdroj: PČR