Kladenští policisté pátrají po odcizené Octavii

V pondělí odcizil neznámý pachatel osobní vůz Škoda Octavia, parkující v Moskevské ulici v Kladně. Vůz je bílé barvy, rz 2SX 7845.

Majitel přišel nejen o automobil, jehož hodnota je 30 tisíc korun, ale také o věci, které byly ponechány uvnitř. Snowboard značky Ride Numer 4, snowboardové vázání zn. Nitro-Rodeo, pestrobarevné snowboardové kalhoty zn. Volcom, rukavice na motorku z klokaní kůže, přilba na motorku značky Caberg  a kanystr modré barvy o obsahu pěti litrů. Cena všech odcizených věcí činí více než 12 tisíc korun.

Aby se podařilo vozidlo vypátrat a následně zadržet zloděje, přivítali by policisté jakékoli informace od svědků, kteří spatřili pohyb podezřelé osoby, či přímo zloděje, jak se vloupává do výše uvedeného automobilu v Kladně v Moskevské ulici. Také uvítají zprávy o pohybu tohoto automobilu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 502. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Autor: Kladno24