Přijďte se podívat, který pes letos získá titul Kladenský voříšek

Labyrint Kladno pořádá letos již sedmnáctý ročník výstavy pro voříšky a psy bez průkazu původu. Konat se bude na cvičišti základní kynologické organizace v Rozdělově, U Zvonečku a součástí bude také bohatý doprovodný program.

Výstava je určena pro děti od pěti let, dospělé a samozřejmě pejsky. Na účastníky čeká deset soutěžních kategorií a psí pouť. Všechny stánky budou za drobný poplatek a penízky následně poputují na útulek DogPoint, který se již tradičně výstavy účastní. Aby bylo placení za jednotlivé stánky snadnější a přehlednější, začali organizátoři používat žetonky.

Jeden žeton stojí 10 korun a prodává se u informačního stánku vedle prezence, můžete si tak nakoupit i více žetonů najednou a následně je použít v jakémkoliv stánku (odpadne tak i trápení s rozměňováním). Například si na začátku koupíte deset žetonků. Za dva si vyrobíte sádrový odlitek tlapky svého pejska, za jeden mu na kole štěstí vytočíte ručně připravovaný pamlsek v Psí cukrárně, za další čtyři se necháte přítomným fotografem vyfotit ve stánku Fotoateliér a vypálit si fotky na CD. Jedna fotka je obzvlášť krásná a tak si z ní necháte za 3 žetonky vyrobit originální placku.

Odnesete si tak domů nejen super zážitky, ale také krásné vzpomínkové a dekorační předměty a ještě tím přispějete na opuštěné a týrané pejsky, o které se s láskou starají v útulku DogPoint.

Kladenský voříšek se koná v sobotu 17. června od 10 hodin.

Info: Labyrint Kladno