Labyrint Kladno připravil na duben spoustu akcí pro děti i rodiče

Středisko volného času, vzdělávání a služeb Labyrint Kladno připravilo v dubnu pro děti i rodiče spoustu zajímavých akcí. Zde jsou některé z nich.

Aprílový šifrovací závod Kladnem

V sobotu 1. Dubna proběhne již druhý ročník šifrovacího závodu Kladnem, který je určený pro zkušené luštitele. Jako novinku připravil Labyrint i kratší hravou trasu pro začátečníky a rodiče s dětmi. Závod startuje od 9 do 10 hodin z Labyrintu.

Starovné je 30 korun na osobu nebo 100 korun pro rodinný tým Více informací vám poskytne J. Hromasová na telefonním čísle 601 369 398.

Aprílové prší

Turnaj pro všechny příznivce karetní hry prší, od pěti do devadesáti devíti let proběhne v neděli 2. dubna v klubu Spirála v Litevské ulici v Kladně. Začátek turnaje je od 15 hodin.

Za starovné zaplatíte 30 korun a další informace se dozvíte od Lucie Žákové na telefonním čísle: 702 032 409.

Ukliďme Dlouhé Boroviny

Připojte se také k celorepublikovému úklidu veřejných míst a pomozte uklidit les u pražské silnice. Sraz účastníků je v sobotu 8. dubna ve 14 hodin u vstupu do lesa proti křižovatce Pražská – Kosmonautů. Pracovní pomůcky (rukavice a pytle na odpad) vám organizátoři zajistí, pokud se přihlásíte předem.

Informace vám poskytne R. Hajníková na telefonu: 601 369 397.

Jarní kvítek

V neděli 9. dubna můžete navštívit tradiční přehlídku činnosti zájmových kroužků Labyrintu, která se koná letos v Domě kultury Kladno. Pořadatelé zvou děti, rodiče, příbuzné i veřejnost. Začátek akce, pořádané za finanční podpory Statutárního města Kladna je v 10 hodin a potrvá až do 17 hodin. Informace se dozvíte od A. Loučanské na telefonu: 601 369 382.

Velikonoce v Labyrintu

Ve čtvrtek 13. dubna od půl deváté ráno do půl páté odpoledne pořádá Labyrint pro děti od 7 do 11 let akci s názvem Velikonoce v Labyrintu. Děti si připomenou velikonoční tradice a připravena bude i spousta her. Stačí, když děti pohodlně oblečete a dáte jim s sebou přezůvky. Cena je 250 korun a informace poskytuje A. Loučanská na telefonu 601 369 382.

Cesta za chlebem

Tuto akci pro rodiče s dětmi, pořádá Labyrint ve spolupráci s firmou Kompek, v rámci oslav Dne Země. Přijďte nakouknout do tajů pekařského řemesla, něco si vyzkoušet, ochutnat a především poznat příběh českého chleba. Akce se koná v neděli 23. dubna v Sítenském údolí a na dvoře firmy Kompek. Start od 14.30 do 15.30 hodin od rybníčku v Sítenském údolí. Za hrací kartu zaplatíte 30 korun, informace poskytne J. Hromasová na čísle 601 369 398.

Info: Labyrint Kladno