Navštivte druhý ročník Festivalu vína (Ne)vinné Lány

V Muzeu T. G. Masaryka v Lánech proběhne již podruhé Festival vína (Ne)vinné Lány 2017. I letos očekávají organizátoři účast tuzemských renomovaných vinařů téměř ze všech moravských a českých vinařských podoblastí, prezentujících svá špičková vína. Díky kombinaci noblesních prostor muzea, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků, slibuje festival vína (Ne)vinné Lány 2017 být znovu nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem.

V minulém roce na Lánech prezentovala svá špičková vína následující renomovaná vinařství: Volařík, Lahofer, Reisten, Sonberk, Gotberg, Hanzel, Kořínek, Jakubík, Naturvini, Škrobák, Vinařství Pod Chlumem, Dobrá Vinice či Nové Vinařství. Teplé občerstvení na festivalu zajistil Paul Day, majitel a šéfkuchař restaurace „Maso a kobliha“ a „Sansho“, které obě byly oceněny doporučením „Bib Gourmand“ neboli malým „Michelinem“.

Z důvodu hladkého průběhu festivalu a optimalizace omezené kapacity muzea jsou vstupenky prodávány s vyznačeným časem vstupu a celkový počet je limitován. Předprodej v síti Ticketportal bude ukončen 20. 4. 2017 v 23:40h a dále budou vstupenky k dispozici už jen na místě přímo v Muzeu T. G. Masaryka Lány do vyprodání kapacity.

Festival se koná v sobotu 22. dubna od 11 do 18 hodin.

Zdroj: NeVinné Lány