V Novém Strašecí se bude soutěžit o nejlepšího velikonočního beránka

Muzeum v Novém Strašecí pořádá sedmý ročník soutěže o nejhezčího a nejchutnějšího velikonočního beránka. Všichni beránci budou vystaveni ve výstavní síni muzea, kde jejich vzhled ohodnotí nejen žáci základních škol, ale také všichni návštěvníci muzea – proto neváhejte a přijďte i vy rozhodnout o vítězi.

Soutěž bude opět rozdělena do dvou soutěžních kategorií, děti a dospělí a soutěžit se bude o atraktivní věcné ceny. Pokud chcete vyzkoušet své kulinářské umění a zúčastnit se tohoto klání, přineste své soutěžní beránky do muzea od 11. dubna (8.00 až 16.00 hodin) do 12. dubna do 9.00 hodin. Samotná soutěž proběhne ve středu 12. dubna. Chuť beránků následně ohodnotí odborná porota, která se sejde v muzeu v 16 hodin. Po sečtení všech hlasů proběhne v 17 hodin slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen.

Přijďte si do muzea zasoutěžit, nasát velikonoční atmosféru a ochutnat beránky, které na konci akce společně spořádáte, jste srdečně zváni. Akci podpořilo finančním příspěvkem Město Nové Strašecí.

Zdroj: Muzeum Novém Strašecí