Žena byla zadržena při krádeži oděvů v kladenské prodejně

Pracovníci ostrahy zadrželi v jedné z prodejen obchodního domu v ulici Petra Bezruče v Kladně ženu, která zde kradla oblečení. Přivolaní policisté zjistili, že pachatelkou je čtyřiadvacetiletá žena z Prahy.

Ke krádeži v obchodním domě došlo ve středu třináctého března kolem třinácté hodiny. Mladá žena si odcizené oděvy dala do tašky a prošla bez zaplacení pokladní zónou. Jejího chování si ale všimla ostraha obchodu a ženu zadržela, přestože ta se pokusila o útěk. Na místo se dostavila policejní hlídka, která následným šetřením zjistila, že čtyřiadvacetiletá zlodějka nekradla poprvé. Za majetkovou trestnou činnost byla v posledních třech letech již pravomocně odsouzena.

„Policisté oddělení hlídkové služby ženu zadrželi a eskortovali na policejní služebnu obvodního oddělení, kde je nyní případ prošetřován,“ uvedla mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová. „Na základě získaných poznatků a kamerového záznamu bylo dále zjištěno, že podezřelá se i dne 4. března 2019 dopustila v této prodejně krádeže oděvů. Jednalo se celkem o devět kusů různých triček, mikin, svetrů, šatů, kalhot a tílek v hodnotě necelé tři tisíce korun,“ dodala  Jana Šteinerová. Žena je podezřelá z trestného činu krádeže.

Autor: Kladno24