Zahradní domek v obci Buštěhrad se stal terčem zloděje

V úterý přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 oznámení, že se během uplynulé noci, tedy ze sedmého na osmého května, vloupal neznámý pachatel do zahradního domku v Jasanové ulici v obci Buštěhrad.

Z domku odcizil dvě horská kola (pánské a dámské) a dětské jízdní kolo. Dále zcizil elektrické ruční nářadí (kotoučovou pilu, úhlovou brusku, hoblík, přímočarou pilu) a průmyslovou kameru, která snímala prostor tohoto objektu. Škoda byla vyčíslena na téměř 43 tisíc korun.

Případ je prošetřován jako přečin porušování domovní svobody a přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – Kročehlavy, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 576. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Zdroj: PČR