V obci Plchov se chystá druhý ročník festivalu Country na Pohodu

Již podruhé se bude letos na hřišti v obci Plchov konat festival Country na Pohodu, jehož organizátorem je kapela Pohodáři. Na festivalu se představí regionální a začínající kapely a hudebníci daných žánrů.

Letos připravili pořadatelé také zábavné akce pro děti, například malování na obličej nebo barvení odlitků. Připraveny jsou také skupinky maminek, které návštěvníkům na chvíli jejich ratolesti pohlídají, aby si mohli nerušeně vychutnat hudební program.

Zajištěno je samozřejmě také bohaté občerstvení. Do Plchova se dostanete autobusem, na kole nebo autem. Zřízena budou dostatečně velká parkoviště, na která každého dovede zřetelné značení.

A koho na druhém ročníku festivalu Country na Pohodu uvidíte a uslyšíte? Vystoupí kapely Try duby, New Rebels, Parťáci, Rakovnickej potok, Jindra Kejak, Refreš, Huriccane, Brzdaři, Hluchavky, Pohodáři, Vápenice, Blackout Bluegrass Band a Parťáci. Uvidíte také drezurní show Vendula Sponarová a Piter wan Diphoorn nebo ohnivou show Adversarios.

Pokud chcete v Plchově přespat, můžete tak učinit ve vlastních stanech, karavanech nebo pod širákem. Akce začíná v pátek 14. července taneční country zábavou, na které zahraje kapela Vápenice. Hlavní program na návštěvníky čeká v sobotu od 11 hodin.

Autor: Kladno24