V Kladně proběhne třetí otevřené mistrovství České republiky v OCR pro děti

Jedná se o republikové klání v překážkových závodech všech dětí bez omezení jejich sportovní příslušnosti. To znamená, že závodu se může zúčastnit kterékoliv sportovně založené dítě a je jedno, jestli dělá atletiku, fotbal nebo šachy.

Mistrovství je určené pro děti od pěti do dvanácti let. Děti jsou rozděleny do tří věkových kategorií, které jsou specifikovány níže.

Věkové kategorie:
1. 5 – 6 let včetně (ročník 2013 – 2012)
2. 7 – 9 let včetně (ročník 2011 – 2009)
3. 10 – 12 let včetně (ročník 2008 – 2006)

MČR se bude konat dne 6. října v Kladně na nám. starosty Pavla. Děti budou v rámci bezpečnosti startovat ve vlnách, kdy finálová skupina, určená z vítězů jednotlivých startovních vln, poběží cca v 16. hodin. Přesný časový harmonogram bude zveřejněn na stránkách OCRA CZ nejpozději 1 týden před termínem akce. Ambasadorem letošního ročníku se stal sporťák a moderátor Petr Suchoň. V rámci doprovodného programu bude na místě probíhat i jeho autogramiáda.

REGISTRACE
Registraci provádějte přes níže uvedený on-line formulář do 3. října do 00.00 hod. Na místo je nutné donést revers podepsaný zákonným zástupcem dítěte. Revers bude po registraci zaslán na příslušnou emailovou adresu. Žádáme všechny rodiče, aby respektovali požadavek pořadatele na prokázání zákonné způsobilosti k dítěti svým občanským průkazem. Bez tohoto potvrzení nebude dítě vpuštěno na trať!

Více info a registrace zde: http://bit.ly/3MCRvOCRproDETI

Zdroj: OCRA