Kladenské kino Hutník přivítá Štístka a Poupěnku

V kladenském kině Hutník představí oblíbenci dětí Štístko a Poupěnka zcela nové představení s názvem Ať žijí pohádky! Tentokrát Štístko a Poupěnka společně s broučky dostanou do pohádkového lesa.

Pomohou tam Karkulce, aby jí nesežral vlk, a také potkají Jeníčka a Mařenku na cestě k perníkové chaloupce. Naučí se hodiny s písničkou Tik ťak i kouzelná slůvka s Pyšnou princeznou. Udrží tajemství s písničkou Šušušu a spatří, jak drzou, nevychovanou Káču navštíví čert v písničce Čert a Káča. Společně se všichni naučí zdravě papat se superhrdinou Mňamáčkem.  Zazní taneční hity Hejbni kostrou a Jájájá, ale nebudou chybět ani známé, osvědčené písničky.

Délka představení, které se koná v neděli 16. února v deset hodin je přibližně 60 minut + focení a autogramiáda. Cena za vstupenku: 195,-Kč/ osoba bez omezení věku.

Při nákupu čtyř vstupenek v sítích Ticketportal (společně v jednom nákupu) získáte jako bonus voucher na DVD Živě Štístko a Poupěnka – Jedeme na výlet. DVD obdržíte výměnou za voucher před začátkem vystoupení u vstupu do sálu.

Autor: Kladno24