Kladenská sportovní hala přivítá další ročník Czech Powwow

Powwow je taneční a hudební slavnost severoamerických indiánů, která se v České republice pořádá více než dvacet let. Návštěvníky čeká živá hudba, taneční soutěže evropských šampionů i společenské tance pro všechny návštěvníky.

Srdečně vás zveme na další ročník českých powwow, který se bude konat v Kladenské sportovní hale. Přijďte se stát součástí tohoto jedinečného odpoledne plného tance, soutěží, indiánské hudby a krásných kostýmů.

V jednu hodinu odpoledne proběhne slavnostní zahájení akce, které bývá vždy impozantní. Do haly vstupuje v průvodu přes sto tanečníků a tanečnic v pestrobarevných kostýmech. V průběhu celého sobotního odpoledne budou probíhat soutěže v jednotlivých tanečních kategoriích, soutěž v sólovém zpěvu, pouze za doprovodu ručního bubnu, tance určené pro děti i indiánské společenské tance, kterých se mohou zúčastnit všichni návštěvníci slavnosti.

Hudební doprovod bude zajišťovat více než pět českých a evropských kapel, hrajících indiánské písně a stejně jako v minulém roce i letos pořadatelé očekávají návštěvu indiánských tanečníků ze Spojených států amerických. Chybět samozřejmě nebudou ani prodejní stánky s indiánskými předměty.

Slavnost, která je určena všem věkovým kategoriím, od nejmenších dětí až po seniory, proběhne v Kladenské sportovní hale v sobotu 18. března od 13 do 21 hodin. Děti do 15 let mají na akci vstup zdarma!

Zdroj: Czech Powwow