Kladenská policie hledá uživatele poškozeného vozidla

Policisté Obvodního oddělení Kladno – město prošetřují požár osobního vozidla značky Alfa Romeo 156, ke kterému došlo v neděli 11. června krátce po půlnoci v Kladně v Čechově ulici. Požár výše uvedeného automobilu nahlásil na tísňovou linku 158 oznamovatel v 00.30 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 25 tisíc korun.

Skutek je šetřen jako přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok. Vzhledem k tomu, že provozovatelka vozidla je v evidenci motorových vozidel vedena jen formálně, žádá policie uživatele automobilu Alfa Romeo, červené barvy, rz 4U3 1685, aby se přihlásil na policejní oddělení v Kladně, nám. Edvarda Beneše osobně, nebo vyšetřovatele případu kontaktoval na telefonním čísle 974 873 502.

Aby se podařilo vandala vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného automobilu v noci ze soboty na neděli podezřelé osoby či podezřelé vozidlo. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně nebo telefonicky na výše zmiňovaném obvodním oddělení. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Zdroj: PČR