Kamery usvědčily zlodějku z obchodního domu Central Kladno

Ostraha prodejny s drogistickým zbožím, která se nachází v obchodním centru v ulici Petra Bezruče v Kladně, odhalila ženu, která zde kradla. Ukázalo se, že tento trestný čin nespáchala poprvé.

Člen ostrahy předal kladenským policistům kamerový záznam, který ukázal, že v neděli 14. května k večeru navštívila obchod žena s dětským kočárkem a se dvěma muži. Ti s největší pravděpodobností hlídali, zatímco žena odcizila parfém v hodnotě necelých tisíc korun, který ukryla do stříšky dětského kočárku. Poté všichni tři z prodejny odešli.

Policisté na záznamu poznali dvacetiletou ženu z Kladenska a jejího o dva roky staršího přítele. Druhého muže se nepodařilo identifikovat. „Žena se krádeže dopustila i přes skutečnost, že  byla rozhodnutím Okresního soudu Kladno v srpnu loňského roku odsouzena na trestný čin krádeže k podmíněnému trestu odnětí svobody v době trvání 12 měsíců,“ uvedla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Skutek je nyní zpracováván ve zkráceném přípravném řízení jako podezření z přečinu krádeže a pachatelce hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

Autor: Kladno24