Eskalace dobra skupiny J.A.R. v industriální hale Strojovna na Kladně!

V industriální hale Strojovna na Kladně vystoupí skupina J.A.R. Po koncertě můžete zůstat na afterparty s Majklem Vrtulníkem. Pod pseudonymem Majkl Vrtulník nehledejte samozřejmě nikoho jiného, než člena kapely J.A.R. Michala Viktoříka.

Po několikaleté tvůrčí pauze se v minulém roce vrátili na českou hudební scénu legendární J.A.R. s novou deskou nazvanou příznačně „Eskalace dobra“. A byl to návrat patřičně velkolepý. Už z prvních reakcí fanoušků, ale i kritiků, bylo zřejmé, že skupina znovu dokázala natočit velmi aktuální album, s pravděpodobně nejsilnější kolekcí skladeb od devadesátých let.

Zážitek ze skvělé hudby umocní i místo konání koncertu. Hala Strojovna je posledním úplným výrobním objektem z původní Vojtěšské huti z konce 19. století a díky velmi citlivé revitalizaci je nyní originálním a vyhledávaným místem pro konání kulturních a společenských akcí i častou lokací filmařů. Vstupné na koncert, který se koná 25. října, lze zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru na třídě TGM nebo on-line na http://vstupenky.mestokladno.cz

Zdroj: Dundee Jam