Dobrovolnické centrum Kladno zve na Den dětského úsměvu

Dobrovolnické centrum Kladno pořádá letos u příležitosti Dne dětí již devátý ročník akce s názvem “Den dětského úsměvu“.

Program „Dětský úsměv“, který kladenské dobrovolnické centrum podporuje, je zaměřený na děti z Dětského centra Kladno a z dětských domovů ve Stochově a v Ledcích. Tyto děti, kterým se věnují dobrovolníci, tak mají možnost zažít individuální pozornost a péči, tedy něco pro ně poměrně vzácného. Třeba jen obyčejná jízda autobusem nebo vlakem je něco neobvyklého, výlet s dobrovolníky pak dlouhodobým zážitkem.

Foto: DCK

Pro tyto i ostatní děti připravilo Dobrovolnické centrum Kladno odpoledne plné her, soutěží a zábavy. Akce se koná na kladenském Václaváku v neděli 11. června od půl jedné odpoledne. Děti budou mít k dispozici skákací hrad za velmi symbolickou cenu, malování na obličej, kreslení nebo tvoření. Budou soutěžit o ceny s moderátorem akce, kterým je Aleš Talácko. Zajímavá je určitě prohlídka sanitky, která bude součástí ukázek první pomoci. Letos poprvé bude součástí akce také dětský lazárek a chybět nebude prodej domácího občerstvení. Kdo se zúčastní, ten si nejen užije zábavu, ale zároveň udělá něco užitečného pro děti, které nemají život tak úplně jednoduchý. Tak nezapomeňte, tuto neděli v 13.30 na Václaváku.

Autor: Kladno24