Divadlo Lampion uvede Tajemství naší skříně

Pohádka Tajemství naší skříně, kterou můžete vidět tuto sobotu v Divadle Lampion, je inspirovaná dětskou knížkou „A pak se to stalo!“ od Ester Staré. Ta vypráví o maličkostech, ze kterých rodiče šílí, ale děti s nimi nemají žádný problém.

Proč by si člověk měl česat vlasy, čistit zuby, umývat uši nebo způsobně jíst? Vždyť v dětství je třeba si svět hlavně pořádně užít! Jenomže pak se to stane! Ptáte se „co“? No přece tohle! Když si nečešete vlasy, vyroste vám jednoho dne na hlavě vší palác! A pokud budete zlobit své kamarády, stanete se pro ně neviditelní! Nevěříte? Evička, Vašek a Jirka Kudrnovi o tom ví své.

Přijíždí na rodinnou chatu vyklidit svůj starý dětský pokojíček. Dnes už jsou dospělí. Evička je vyhledávaná kadeřnice a Jirka výborný kuchař. Vzpomínky na dobu, kdy byli malí, jim však při pohledu na jejich dávné hračky doslova ožívají přímo před očima. Najednou je tu zase jejich kapela Kudrnáči! Kytary a bicí neztratily nic ze své živelné energie, a tak vzhůru do dětské hry! A pak je tu ještě jedna zamčená skříň. Co se v ní schovává? Je pravda, že Vašek jako malý kluk vůbec nezlobil?

Představení je vhodné pro děti od 5 let. Přijďte do Lampionu v sobotu 8. dubna od 10 hodin.

Info: Divadlo Lampion