Divadélko U Zvonu zve nové zájemce na konkurz

Taky ti každý říká, že jsi herec nebo herečka? Pojď to zkusit u divadla. Tam se vyblbneš do sytosti. Na věku nezáleží, ale mělo by ti být víc jak 12 let, protože jinak by pro tebe neměli dostatek vhodných rolí.

Pokud se konkurzu chceš zúčastnit, vyplň prosím online formulář webu Divadélka U Zvonu a připrav si:

* krátký monolog nebo vyprávění na přibližně 3minuty
* píseň nebo její úryvek
* pokud hrajete na nějaký hudební nástroj, klidně ho přineste s sebou.

KDE SE KONKURZ KONÁ

Kladenské divadélko je žlutá budova naproti velkému divadlu kousek od Centralu nebo autobusového nádraží, je jasně označená. Vstup do divadla naleznete úplně vlevo. Konkurz se koná 10. února od 16 hodin.

KDO JE VLASTNĚ DIVADÉLKO U ZVONU

Amatérský divadelní soubor s osmadvacetiletou tradicí. Od roku 2002 má soubor domovskou scénu v Kladenském divadélku. Hrají převážně pohádky pro děti, ale také hry pro dospělé. Jejich publikem jsou školy, školky a běžné obecenstvo z Kladna a okolí. Kromě běžných představení se zúčastňují i různých festivalů, venkovních představení a charitativních akcí.
Je to parta fajn mladých lidí, které divadlo baví, někteří herectví dokonce i studují. Je jim od 11 do nekonečna a věk nikoho neřeší, berou všechny jako sobě rovné.


Každý rok jezdí na několikadenní soustředění do Malíkovic, kde kromě zkoušení zažijí i spoustu legrace a zábavy. Na webových stránkách naleznete fotografie z her, které hrají nebo kdy hráli a aktuální program.

KDY SE ZKOUŠÍ:

Zkoušky probíhají každé pondělí a středu od 16 do 20 hodin. Z toho vyplývá, že pokud byste se chtěli divadlu věnovat, budete si muset v těchto časech na zkoušení udělat čas.

PŘEDSTAVENÍ, KTERÁ JSTE MOHLI VIDĚT

3+1 pro Erbena
Polomrtvé ovzduší
Duhová naděje
Panda a Anička
O Ošklivé princezně
O Pejskovi a Kočičce
Jak se žáby učily šít
Jak žáby slavily narozeniny


KONTAKTY:
Martina Fiřtová
732 900 642
info@divadelkouzvonu.cz
www.divadelkouzvonu.cz

 Email: predstaveni@divadelkouzvonu.cz

Web: www.divadelkouzvonu.cz