Central Kladno pořádá další charitativní běh

Běháte rádi a chtěli byste svůj výběh spojit s pomocí? Přijďte si opět zaběhat a pomoci tak malému Hynkovi, který ve třech letech spadl do bazénu a téměř se utopil. Od té doby statečně bojuje, ale jeho léčba je velmi nákladná. Proto se organizátoři akce rozhodli mu touto formou alespoň trochu pomoci.

Běh je pořádán ve spolupráci s běžeckým týmem Jeden měsíc běžce, Mattoni FreeRun Kladno, Central Kladno a podpory projektu Na Vlně Laskavosti. Cena výběhu je 50 korun a celá vybraná částka bude věnována na transparentní konto malého Hynka. Společně se bude vybíhat ve středu 17. května v 18:30 z Central Kladno, a poté vždy každý druhý čtvrtek v měsíci. Pro všechny běžce jsou připraveny slevové kupóny od Central Kladno a pro pět vylosovaných kniha Edy Kožušníka a Evy Fryšarové „Prostě běž“. Kdo má zájem, může přijít již v 17:30 do modré výstavní síně v 1. patře v Central Kladno, kde se bude o knize a životě spojeném s běháním povídat.

Více informací o Hynkově úraze najdete zde: www.konto-hynek.cz/uraz a zároveň se určitě podívejte na rozhovor o jeho aktuálním stavu na stránkách www.navlnelaskavosti.cz.

Info: OC Central Kladno