Zloděj odcizil v obci Tuchlovice elektrokolo

Policisté obvodního oddělení Stochov pátrají po pachateli, který se vloupal na pozemek rodinného domu v obci Tuchlovice na Kladensku.

Ve středu patnáctého dubna v době od dvaceti hodin do osmi hodin následujícího dne dosud neznámý pachatel nejprve překonal betonový plot o výšce necelé dva metry a poté neoprávněně vnikl na pozemek u rodinného domu v ulici Nádražní. Zloděj se následně zmocnil volně stojícího elektrokola značky Cross v hodnotě osmadvaceti tisíc korun. Dále byla odcizena nabíječka k tomuto kolu a taktéž nabíječka k druhému elektrokolu značky Leader Fox. Svým jednáním pachatel způsobil majiteli škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku třicet tisíc korun.

Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a vzhledem k tomu, že se pachatel tohoto skutku dopustil v době nouzového stavu, hrozí mu za tento trestný čin maximální trest odnětí svobody ve výši 8 let.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události,  kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu, pohybující se poblíž rodinného domu v Nádražní ulici v Tuchlovicích. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, sdělte na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Zdroj: PČR