Žena, která chtěla skočit z kladenského mostu, osobně poděkovala svému zachránci

Před několika dny jsme infomrmovali o ženě, která svoji složitou životní situaci chtěla vyřešit skokem ze Sítenského mostu v Kladně. Toto jednání ji nakonec rozmluvil policista pprap. Jiří Kučera z kladenského oddělení hlídkové služby. Paní Hana Pišná si dala práci, svého zachránce vypátrala a spolu se svou rodinou mu poděkovala na policejním oddělení v Kladně Dubí.

Zasahující policista slouží u sboru třináct let. Za tu dobu nesčetněkrát zasahoval u podobných případů, ale poprvé v životě se mu stalo, že by mu takto veřejně přišel někdo poděkovat. „Je to pro mne ta nejhezčí zpětná vazba!“ svěřil se při setkání policista.

Žena dnes přiznává, že si po tom všem, čím prošla, uvědomuje, že to bylo z její strany špatné rozhodnutí. Na svět se už dnes dívá úplně jinak a je šťastná, že jí policisté zachránili život.

I proto jim přišla osobně poděkovat. Nebyla však sama, kdo přišel. S sebou měla i maminku a nejstaršího syna. Shledání to bylo dojemné. Objímalo se, děkovalo, vzpomínalo a povídalo.

„Všem prvosledovým hlídkám bych chtěla vzkázat, že jsou to chlapi a ženy na pravém místě. Přeju jim, aby takovýchto zásahů měli co nejméně.“.

A lidem, kteří by měli myšlenky na sebevraždu, žena vzkázala: „Nejprve se zamyslete, zavolejte své kamarády a známé než se odhodláte udělat něco, co už nepůjde vzít zpět. Život máte jen jeden!“

Zdroj: PČR