Divadélko U Zvonu zve na příběh pandy a její kamarádky Aničky

O tom, že pandy nežijí pouze v daleké Číně, se můžete přesvědčit v pohádce Divadélka U Zvonu Dobrodružství pandy Bublinky a její kamarádky Aničky. Dost často totiž tito bambus pojídající tvorové také navštěvují sny zvídavých holčiček.

Malá Anička zůstane jednoho večera napospas protivné sousedce paní Pokorné. Není divu, že se pokusí co nejrychleji usnout. Jakmile zavře oči, potkává ve svém snu pandu Bublinku. Když si po chvilce hraní Bublinka uvědomí, že se ztratila, Anička neváhá své kamarádce pomoci a společně se vydávají najít Bublinčiny rodiče. Jejich cestu jim však zkříží zlomyslní pytláci, kteří se dle rozkazů jejich „šéfky“ snaží získat pandí kožich.

Zvládnou dvě kamarádky překonat všechny nástrahy? Setká se Bublinka znovu se svými rodiči? A je paní Pokorná opravdu tak zlá, jak se zdá? Přijďte v neděli desátého února v šestnáct hodin do kladenského divadélka nalézt všechny odpovědi. Přijďte se přesvědčit, že svět není tak černobílý. Další program pohádek i her pro dospělé naleznete na www.divadelkouzvonu.cz

Autor: Eva Vrbová