Muž prožil v kladenských barech pěkně vypráskaný víkend

Kladenští policisté prošetřují dva případy výtržnictví. Zajímavé je, že v obou případech byl napaden stejný muž. Noci na Kladně, zejména ty víkendové, bývají opravdu plné adrenalinu a hlavní třída a její okolí se začínají pomalu měnit v nebezpečnou zónu.

První případ se odehrál v sobotu osmadvacátého února kolem půl dvanácté v noci. V jednom z podniků v ulici Čs. armády byl napaden pětatřicetiletým agresorem padesátiletý muž. Tomu sice ihned pomohli jiní dva přítomní hosté, kteří provokatéra zpacifikovali, ale roztržka tím neskončila. Na ony dva zachránce totiž poté zaútočil pěstmi sedmatřicetiletý muž. Ti, aby se mohli bránit, pustili pětatřicetiletého útočníka, který se ihned zvedl ze země a do oba muže začal napadat. „Během úderů ale pětatřicetiletému agresorovi vyklouzlo z ruky vodítko se psem bojového plemena a ten se zakousl do levé nohy šestačtyřicetiletému muži, který prvotně pomáhal poškozenému a poté zareagoval tak, že 35letého útočníka uhodil pěstí do obličeje,“uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.

Padesátiletý muž, který byl v podniku v ulici Čs. armády napaden, se vydal na další místo, tentokrát v ulici Na Stráni. Ani tam ho ale nečekal příjemně strávený zbytek noci,jelikož na něho zaútočil pětapadesátiletý muž, několikrát ho udeřil do obličeje a poté, co napadený upadl na zem, ještě do něho několikrát kopl.

Policisté tyto případy šetří jako trestný čin výtržnictví, ze kterého jsou podezřelí čtyři muži a za jejich jednání jim hrozí v případě odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi.

Autor: Kladno24