V chatové kolonii v katastru obce Vinařice řádil zloděj

V minulém týdnu došlo k vloupání do šesti kůlen na oploceném pozemku v chatové kolonii u Vinařic. Pomoci najít pachatele můžete i vy.

Zloděj navštívil kolonii v noci ze čtvrtka 25. na pátek 26. října. „Zatím nezjištěný pachatel za užití násilí odcizil z výše zmiňovaných kůlen pětapadesát starých neplatných mincí, čtyři lahve s alkoholem a ruční nářadí. Dále byla při vloupání poškozena kytara, skleněné vázy a dveře a petlice. Škoda byla vyčíslena na více než 47 tisíc korun,“ uvedla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Případ je vyšetřován jako přečin krádeže, přečin porušování domovní svobody a přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí trest odnětí svobody.
Aby se podařilo tohoto zloděje, zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti výše zmiňovaného pachatele, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno – venkov, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 561. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Autor: Kladno24